Autor článku : Ota
Výsledek : 2:3 (1:0)

22. David Straka (Michal Bočan)
38. Tomáš Rosenberger (Viktor Santarius)

Dlouho nadějně rozehraný zápas nakonec úspěchem neskončil, v závěrečném 11. kole jsme prohráli s už jistě postupující Demoliční četou 2:3. V prvním poločase jsme promarnili několik šancí na navýšení náskoku, po gólu na 2:0 jsme nechali soupeře rychle vrátit do zápasu a následně i výsledek otočit. Kvůli napříznivým výsledkům dalších zápasů jsme tak skončili až šestí.

Čtyřicet minut výborných, skvěle odbráněných, solidní organizace hry a dokázali jsme si vytvářet i dobré šance. jenže místo abychom se druhým góle uklidnili ještě víc, polevíme v koncentraci, pustíme soupeře do hry a pak už se jen vezeme. Bohužel opakuje se to příliš často na to, aby to byla náhoda. Teď o nic nešlo, navíc jasným favoritem byl soupeř, ale v dlouhodobém horizpntu na tom musíme zapracovat.
Hráč zápasu: Viktor Santarius      Profil...      Statistika...

Zejména v prvním poločase byl v obraně bezchybný a dokázal přidat i nadstavbu směrem dopředu, navíc nahrál na druhý gól.

Sviňmetr : 0 sviní (krize)

Obrana - zatím nehodnoceno (katastrofální)

Útok - zatím nehodnoceno (katastrofální)