33. Filip Sázavský (Anton Olchovoj)
39. Ivo Kurhajec (Michal Bočan)
49. Michal Bočan (Ivo Kurhajec)
50. Anton Olchovoj (z penalty)

Dohrávka prvního kola byla tentokrát výjimečně v úterý a v dřívějším čase od 18ti hodin. V tento čas jsme byli akorát 5+1, dva opozdilci dorazili až na druhý poločas. Jinak v zápase jsme byli již od začátku lepším týmem a brzké vedení nás uklidnilo. Poločas 5:1 byl pro nás opakem minulého zápasu. Ve druhé půli jsme si vytvořili dost šancí, ale populární desítky jsme se nedočkali.

Celkově vzato jsme odehráli povedený zápas. Nutno podotknout, že kvalita soupeře byla výrazně jiná než v minulém utkání. Povedl se nám úvod, dali jsme tři rychlé branky a od toho se vše odvíjelo. I na zaváhání v obraně jsme odpověděli do poločasu dvěma brankami. V obraně jsme se dopustili minima chyb a v ofenzivě jsme byli někdy až nezvykle kreativní a také efektivní. Mohli jsme tak oslavit výhru v lize po dlouhých 12ti zápasech. Dalším faktem je, že jsme celý zápas odehráli naprosto v klidu, což se nám dlouho nedařilo. Že by tomu napomohla i absence nehrajících aktérů na lajně ?! :-).
Hráč zápasu: Michal Bočan      Profil...      Statistika...

Michal se podílel bodově na sedmi našich brankách, což je velmi zajímavý počin a také historický zápis. Dal čtyři branky, ač dvě mu spoluhráči připravili "až do kuchyně", ale mnoho dalších gólových i nególových příležitostí připravil. Do obrany si jako tradičně odehrál svůj poctivý standard.

Sviňmetr : 7.2 sviní (velmi kvalitní)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr