10. Adam Marcinik (Jirka Škrábek)
31. Jirka Škrábek
39. Adam Marcinik (Tomáš Rosenberger)
54. Lukáš Lojín

Zápas dvou jistě postupujících týmů přinesl devět gólů, řadu zvratů, dostatek emocí a nakonec trochu šťastné vítězství pro nás. Hervis poprvé v sezóně ztratil body a my si udrželi teoretickou šanci na prvenství ve skupině.
Na předposledním utkání sezóny jsme se museli obejít bez Antona, který si spletl čas výkopu a stále zraněného Jirky. Soupeř byl o parník nejproduktivnějším týmem naší skupiny, takže se dal čekat slušný nápor na naší obranu a hlavně Pavla.
Prvních deset minut ale něčemu takovému rozhodně nenasvědčovalo. Dál jsme pokračovali v nastoleném trendu posledních zápasů a dařilo se nám soupeře přehrávat, navíc nám pomohl i brzký gól. Aktivní Jirka opět dělal obraně soupeře problémy a za jeho velkého přispění si soupeřův obránce vstřelil vlastní gól.
O chvíli později z Jirkovy přihrávky profitoval Adam a bylo to už 2:0, navíc další Adamova rána proletěla těsně kolem spojnice tyčí a velkou šanci neproměnil ještě Lukáš. Soupeř ale přidal a brzy jsme to byli my, kdo tahal za kratší konec provazu.
Stačila trocha nedůslednosti ve vlastním vápně a soupeř záhy vyrovnal, těsně před poločasem pak dokonce obrátil výsledek, když využil nedorozumění Oty s Pavlem při rozehrávce. A to mohlo být ještě hůř, po dosti diskutabilním Ivošově zákroku se za stavu 2:2 kopala penalta, Pavel ale pokutový kop chytil a poradil si i se dvěma následujícími dorážkami.
O pauze jsme si vyříkali všechno podstatné a druhý poločas začínal v podstatě od nuly. Soupeř totiž prakticky hned z rozehrávky ztratil míč a Jirka se při protiútoku tři na dva překvapivě volil střelu, kterou totálně zaskočil nepřipraveného brankáře. Další minuty se hrál fotbal nahoru dolů, šance se střídaly na obou stranách a o napínavé momenty nebyla nouze.
Další zápletku vyrovnanému souboji napsal Adam, který usměrnil do sítě Tomášův roh a naklonil misky vah na naši stranu. Hervis se ale nevzdával a osm minut před koncem po nepřehledné situaci ve vápně opět srovnal skóre.
Závěr byl hodně hektický, ačkoliv ani jednomu týmu vlastně o nic nešlo. Nepomohl tomu příliš ani rozhodčí, který si nejspíš opět zapomněl karty a vršil "zajímavé" výroky na obě strany. V 54. minutě přišlo rozhodnutí, míč si vzal do správy Lukáš, prosadil se přes obránce a z rohu vápna prostřelil brankáře.

Výborný zápas, který nabídl všechno, co k fotbalu patří. Soupeř byl rozhodně nejlepší, se kterým jsme se na podzim potkali a vydatně nás prověřil. Pokud podobný způsobem budeme hrát pokaždé, nemusíme mít v příští sezóně o záchranu strach.
Hráč zápasu: Adam Marcinik      Profil...      Statistika...

Zlepšuje se zápas od zápasu, skóroval už potřetí v řadě, tentokrát dokonce dvakrát.

Sviňmetr : 8.1 sviní (SUPER !!!)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : Supr zápas s dobrým koncem :) Parádně jsem si ho užil