Výsledek : 3:3 (1:1)

17. Matěj Kuncíř (Tomáš Gregor)
48. Jirka Dymák (Richard Duben)
59. Matěj Kuncíř

Ve druhém kole probíhající sezóny jsme pod světly na Hanspaulce remizovali s domácím Fugasem 3:3, když jsme dokázali třikrát vyrovnat jednobrankový náskok soupeře.
Utkání pro nás přitom začalo snad nejhůř, jak mohlo, už asi po pěti minutách vyslal jeden z útočníků spíš propagační střelu doprostřed branky, ta ale bohužel prošla Pavlovi do sítě. Paradoxně jsme po obdržené brance začali hrát lépe a až do přestávky byli lepším týmem.
Zpočátku jsme si ale příliš netykali s koncovkou, přestože gólman soupeře rozhodně pohyblivostí neoplýval. Richiho střela z otočky mířila doprostřed branky, stejně jako další šance Lukáše nebo Jirky a Gregi volil v situaci dva na jednoho místo střely přihrávku. Ujala se tak až zprvu nenápadná akce, Gregiho aut zleva pustil Richi na zadní tyč na nabíhajícího Matěje a ten s přehledem poslal balón gólmanovi do protipohybu.
I druhou půli jsme začali slibně, leč postupem času se do naší hry začala vkrádat nervozita a nepřenosti a soupeř toho dokázal využít. Gregi přišel na polovině hřiště o míč, nabíhající útočník přesprintoval Vítka a sám před brankou si poradil i s vybíhajícím Pavlem.
Tentokrát nás už vedení soupeře tolik nezaskočilo a dokázali jsme rychle odpovědět. Zmatků ve střídání soupeře využil Richi, na jeho aut si naskočil Jirka a přehlavičkoval nedůrazného gólmana. Druhé vyrovnání nás nakoplo, Fugas jsme zatalčili a při několika závarech bylo ke gólu opravdu blízko.
Leč nakonec chybělo málo k tomu, abychom odjížděli z Hanspaulky s prázdnou. Pavel si vyběhl na polovysoký centr z pravé strany, ale nezachytil ho a na zadní tyči zívala na osamoceného útočníka prázdná branka. Chyběly tři minuty do konce a zdálo se, že se z této rány už nevzpamatujeme. Vrhli jsme však všechny síly do útoku a dokázali vyrovnat i potřetí. Několik nebezpečných autů se ještě neujalo, ale pak se Matěj probil do vápna a na druhý pokus v pádu propálil gólmana. V poslední minutě jsme ještě mohli otočit skóre, ale Matějova střela mířila nad.

Na jednu stranu můžeme litovat ztraceného bodu, protože hlavně v první půli jsme byli lepší a gólman soupeře nebyl zrovna oporou. Leč v tomhle bodě jsme na tom nebyli ani my o moc lépe. Je nutno opět ocenit bojovnost, nasazení a hlavně vůli, se kterou jsme dokázali třikrát zlomit nepříznivý stav a odvézt si alespoň bod.
Hráč zápasu: Matěj Kuncíř      Profil...      Statistika...

Leckdo by po inkasovaném gólu těsně před koncem hodil ručník do ringu, ale Matěj ne. Jako správný kapitán na sebe vzal odpovědnost a s buldočí zarputilostí šel za vyrovnáním. Kromě toho nás svým prvním gólem vrátil v první půli do zápasu a ocenit musíme i to, že na nás kvůli hlasové indispozici skoro vůbec nekřičel...:-)

Sviňmetr : 6.5 sviní (velmi kvalitní)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : Mylim, že to byl opět pěkný zápas. Omlouvám se za svůj výkon, měl sem prostě den blbec :D. Ale něco sem tam taky chytil a teoreticky dal málem gol :D. Ale líbilo se mi jak celej tým bojoval a táhnul za jeden provaz, tak to má bejt.

průměrná známka/počet hlasujících hráčů (1..nejlepší, 5..nejhorší)